שירות הרכבות מקצועי

הרכבת ארונות איקאה

לקבלת הצעת מחיר התקשרו

הרכבת ארונות איקאה

אז קניתם ארון חדש באיקאה אך כאשר החלטתם לנסות להרכיב לבד הבנתם שזה לא משהו פשוט כי צריך את הכלים המתאימים צריך באמת להבין מה קורה בספר ההוראות שזה כמובן לא עבודה פשוטה ולנסות להבין את זה יהיה כאב ראש ולכן החלטתם להזמין מרכיב רהיטים שיעשה את זה בצורה מקצועית מהירה וטובה. ופה באיוון ארונות אנחנו יכולים לספק את כל הדרישות האלו כיוון שכל הנגרים שלנו הם בעלי ניסיון רחב עם סוגי ארונות שונים ועושים כל עבודה בצורה מקצועית.

הרכבת ארונות איקאה

מה יכול להשפיע על מחיר הרכבת ארון איקאה

כל ארון הוא שונה ולכן גם מחיר ההרכבה או פירוק יהיה שונה וישתנה לפי פרמטרים שונים כמו:

  • גודל הארון- ככל שהארון גדול יותר כך גם זמן ההרכבה יגדל ואם אין מספיק רווח בין הארון לתקרה אז נצטרך להרכיב אותו בעמידה
  • המפרט של הארון – יש ארונות עם כמה מדפים שלא ייקח הרבה זמן להרכיב אך לעומת זאת יש גם ארונות אם מגירות הרבה דלתות, מדפים, מחיצות ועוד חלקים וככל שיש בו יותר פרטים כל גם ההרכבה תיקח יותר זמן והמחיר יעלה
  • סוג הדלתות – כמובן שארון הזזה קשה יותר וצריך יותר צומת לב מאשר ארון דלתות רגיל ולכן צריך להיות יותר זהיר כך שגם זה ייקח יותר זמן.
  • מקום הרכבת הארון – אם המקום או החדר שבו אנו מרכיבים את הארון מלא ברהיטים או בדברים אחרים שלוקחים מקום או שהמקום עצמו לא נקי אז ייקח יותר זמן לבצע את ההרכבה ולפעמים גם לסבך אותה.
  • חדשות הארון – אם הארון חדש ויש את הקופסה ואת ההוראות אז זמן ההרכבה יהיה הרבה יותר קצר והרכבת הארון תהיה הרבה יותר פשוטה לנו לכן גם המחיר יפחת.
הרכבת ארונות איקאה

הרכבת ארונות איקאה? איוון מרכיב מקצועי

אם לאחר חשיבה ארוכה הגעתם למסכנה שאתם צריכים הרכבת ארונות מקצועית את כמובן שהגעתם למקום הנכון! אנחנו באיוון הרכבות רהיטים תמיד נביא את מלוא המקצועיות שאנחנו יכולים לתת והנגרים שלנו בעלי ניסיון רב ורחב ככה שלא משנה מה סוג הארון שלכם אנחנו תמיד נדאג שהארון יהיה מורכב בבטחה ובמקצועיות לעומת הרכבות אחרות שנותנים את השירות ב"זול" אך למעשה לא תמיד מרכיבים את הארון בצורה המקצועיות ביותר שבעתיד יכול לגרום להרבה נזקים לארון ולגרום לא לעשות רעש מיותר שהיה יכול להימנע ממנו אם בהרכבה היה דיוק על כל חלק קטן שצריך חיזוק או שיטה מסיומת או הזהרה שלא בהכרח היה קורה לולא ההרכבה הייתה נעשת על ידי מישהו בעל ניסיון. לכן על תשלמו ביוקר על הרכבה ב"זול" ועדיף שתקראו לנו ותקבלו את ההרכבה שאתם צריכים.

למה לבחור אותנו?

1.הנסיון של הנגרים – כמובן שתמיד לא רק בהרכבת ארונות אם אתם תרצו שירכיבו או שיעשו לכם משהו אתם תרצו שהאחד שעושה את זה יהיה עם ניסיון, וזה בדיוק מה שאנחנו יכולים לתת לכם כיוון שלנגרים שלנו קיים ניסיון רחב בהרכבת רהיטי איקאה וגם לא מאיקאה.

2. המקצועיות של הנגרים – הנגרים שלנו מתייחסים להרכבת הארונות במלוא המקצועיות ולא מתייחסים לזה בקלות ראש.

3. השירות של הנגרים – השירות שהנגרים שלנו נותנים הוא שירות מקצועי אך גם יהיה יחס נעים של הנגרים כיוון שהם סבלנים ושמחים לעזור ותמיד עובדים לפי הזמנים שקיבלנו.

לקוחות ממליצים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!