שירות הרכבות מקצועי

הרכבת ארונות

לקבלת הצעת מחיר התקשרו

הרכבת ארונות

אי פעם קניתם ארון וניסיתם להרכיב אותו לבד אך זה היה קשה מדי ומסובך?

נכון הרכבת ארונות זה דבר לא פשוט ואם לא בטוחים עדיף לקרוא למקצוען

ופה באיוון מרכיב רהיטים מקצועי אנחנו יכולים לספק לכם את המקצועיות הזו שאתם צריכים על מנת שהארון יהיה מורכב בצורה הטובה ביותר ובמקצועיות מקסימלית.

כפי שכבר אמרנו הרכבת ארונות זה דבר לא פשוט וגם אם אנחנו ממש בטוחים בעצמנו לפעמים אין את הכלים הנכונים או עושים טעות או שבכלל בוזבזו שעות על ההרכבה רק כדי לבסוף להבין שהארון לא הורכב נכון וזה יכול לגרום לדברים כמו פגיע בארון שזה משהו שאנחנו לא כל כך רוצים ויגרום לסיבוכים בעתיד לכן אם אתם רוצים הרכבת ארון מקצועית ומהירה כדי לכם לקרוא לנו ולצוות הנגרים שלנו שתמיד עובדים בצורה המקצועית ביותר ובעלי ניסיון רחב ומגוון בסוגי ארונות שונים.

הרכבת ארונות

הרכבת ארונות מסוגים שונים 

קיימים כמובן ארונות מכל מני סוגים שונים, צבעים שונים, חומרים שונים ובצורות שונות. ולפעמים הארון קטן ובפשוט ויש פעמים שהארון מורכב מאוד וגדול ולכל סוג ארון יש חלק בהרכבה שלו שצריך ניסיון או צריך לדעת עליו על מנת שיהיה אפשר להרכיב אותו בצורה הנכונה ובצורה בטוחה ואך מהירה יותר ולכן צריך שהמרכיב ידע את  ויהיה לו ניסיון בזה וכמובן שהנגרים שלנו באיוון בעלי ניסיון רחב עם הרכבת רהיטים מסוגים שונים ומגוונים.

מה יכול להשפיע על מחיר הרכבת ארונות

כל ארון הוא שונה ולכן גם מחיר ההרכבה או תיקון יהיה שונה וישתנה לפי פרמטרים שונים כמו:

  • גודל הארון- ככל שהארון גדול יותר כך גם זמן ההרכבה יגדל ואם אין מספיק רווח בין הארון לתקרה אז נצטרך להרכיב אותו בעמידה
  • המפרט של הארון – יש ארונות עם כמה מדפים שלא ייקח הרבה זמן להרכיב אך לעומת זאת יש גם ארונות אם מגירות הרבה דלתות, מדפים, מחיצות ועוד חלקים וככל שיש בו יותר פרטים כל גם ההרכבה תיקח יותר זמן והמחיר יעלה
  • סוג הדלתות – כמובן שארון הזזה קשה יותר וצריך יותר צומת לב מאשר ארון דלתות רגיל ולכן צריך להיות יותר זהיר כך שגם זה ייקח יותר זמן.
  • מקום הרכבת הארון – אם המקום או החדר שבו אנו מרכיבים את הארון מלא ברהיטים או בדברים אחרים שלוקחים מקום או שהמקום עצמו לא נקי אז ייקח יותר זמן לבצע את ההרכבה ולפעמים גם לסבך אותה.
  • חדשות הארון – אם הארון חדש ויש את הקופסה ואת ההוראות אז זמן ההרכבה יהיה הרבה יותר קצר והרכבת הארון תהיה הרבה יותר פשוטה לנו לכן גם המחיר יפחת.
הרכבת ארונות

מחפשים הרכבת ארונות מקצועית? איוון הרכבות   

אם לאחר חשיבה ארוכה הגעתם למסכנה שאתם צריכים הרכבת ארונות מקצועית את כמובן שהגעתם למקום הנכון! אנחנו באיוון ארונות תמיד נביא את מלוא המקצועיות שאנחנו יכולים לתת והנגרים שלנו בעלי ניסיון רב ורחב ככה שלא משנה מה סוג הארון שלכם אנחנו תמיד נדאג שהארון יהיה מורכב בבטחה ובמקצועיות לעומת הרכבות אחרות שנותנים את השירות ב"זול" אך למעשה לא תמיד מרכיבים את הארון בצורה המקצועיות ביותר שבעתיד יכול לגרום להרבה נזקים לארון ולגרום לא לעשות רעש מיותר שהיה יכול להימנע ממנו אם בהרכבה היה דיוק על כל חלק קטן שצריך חיזוק או שיטה מסיומת או הזהרה שלא בהכרח היה קורה לולא ההרכבה הייתה נעשת על ידי מישהו בעל ניסיון. לכן על תשלמו ביוקר על הרכבה ב"זול" ועדיף שתקראו לנו ותקבלו את ההרכבה שאתם צריכים. אם יש לכם בעיה בדלתות הזזה של הארון או שאחד הגלגלים נשבר תוכלו להזמין שירות של תיקון ארונות הזזה ולפתור את התקלה אחת ולתמיד.

למה לבחור אותנו?

1.הנסיון של הנגרים – כמובן שתמיד לא רק בהרכבת ארונות אם אתם תרצו שירכיבו או שיעשו לכם משהו אתם תרצו שהאחד שעושה את זה יהיה עם ניסיון, וזה בדיוק מה שאנחנו יכולים לתת לכם כיוון שלנגרים שלנו קיים ניסיון רחב בהרכבת ארונות איקאה וארונות ממגון סוגים שונים

2. המקצועיות של הנגרים – הנגרים שלנו מתייחסים להרכבת הארונות במלוא המקצועיות ולא מתייחסים לזה בקלות ראש.

3. השירות של הנגרים – השירות שהנגרים שלנו נותנים הוא שירות מקצועי אך גם יהיה יחס נעים של הנגרים כיוון שהם סבלנים ושמחים לעזור ותמיד עובדים לפי הזמנים שקיבלנו.

לקוחות ממליצים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!