שירות הרכבות מקצועי

הרכבת רהיטים

לקבלת הצעת מחיר התקשרו

הרכבת רהיטים מקצועית

מחפשים הנדימן שירכיב לכם את הרהיטים בצורה מקצועית וטובה? אז הגעתם למקום הנכון אנחנו באיוון הנדימן מציעים לכם הנדימן מקצועי, טוב ובעל ניסיון רחב בהרכבת סוגי רהיטים שונים.

אתם במצב שיש לכם רהיט חדש שקיבלתם או קניתם אבל אתם לא בטוחים במה ההוראות בכלל רוצות שתעשו? נכון לפעמים הרהיט המגניב שראיתם עם ההרבה פונקציות המיוחדות נראה מגניב מורכב אך להרכיב אותו יהיה קשה כמו לבנות לגו הרבה שלבים הרבה חלקים וכל זה כבר מבלבל את הראש… אז פה באים אנחנו הנדימן שירכיב לכם את כל הבלגן הזה בשיא המקצועיות ככה שבזמן הכי קצר תוכלו להנות מהרהיט החדש שקיבלתם.

פרמטרים למחיר של הרכבת רהיטים

צריכים מרכיב רהיטים אבל אין לכם מושג כמה זה עולה? אז בואו ננסה שלב שלב להבין מה יכול להשפיע על מחיר הרכבת הרהיטים

 1. מורכבות הרכבת הרהיט – כמובן ששכל שהרהיט מורכב יותר ויש בו יותר חלקים(מגירות, תאים, חלקים זזים וכו') וקשה יותר להרכבה כך ייקח יותר זמן להרכיב אותו ויהיה צריך יותר השקעה על כל פרט
 2. החדר בו מורכבים הרהיטים – אם סביבת העבודה של ההנדימן מלאה ברהיטים אחרים או דברים שלוקחים מקום מסביבת העבודה כך יהיה קשה יותר להרכיב את הרהיט במקום קטן יותר ולכן מאוד מומלץ אם הרהיט גדול אז לפנות את החדר כמה שאפשר וזה ישפיע על המחיר לטובה! כן כן שמעתם נכון המחיר ירד אם תפנו את החדר במידה וזה מפריע.
 3. מצבו של הרהיט – אם הרהיט ישן יד שניה או קצת שבור ודרוש תיקון או סידור אז כמובן שזה ישפיע על המחיר. עוד דבר שמשפיע במידה רבה על המחיר זה הוראות הרכבה כיוון שזה מקל על ההרכבה במידה רבה מאוד!
 4. החומר ממנו מורכב הרהיט – כמובן שאם הרהיט עשוי ממשהו כמו זכוכית אז זה יצטרך זהירות אקסטרה כיוון שאנחנו לא רוצים להרוס שום דבר ונעשה את זה בצורה מקצועית ועדינה ולכן זה ייקח יותר זמן להרכיב את הרהיט
הרכבת רהיטים

איזה סוגי הרכבת רהיטים אנו מבצעים

אז כמובן קיימים סוגי רהיטים שונים ואנחנו נשמח לעזור לכם להרכיב כל סוג שתירצו בצורה מקצועית וטובה

וכמובן שזה יתבצע על ידי מקצוען בעל ניסיון. אז בואו נדבר על הרהיטים שאנחנו מרכיבים לרוב.

 • הרכבת ארונות – ברור וכפי שיש לנו דף על זה אנחנו מרכיבים ארונות מסוגים שונים דלת אחת, 2 דלתות וארון הזזה. מחיר ההרכבה כמובן יהיה מושפע על ידי ארונות מורכבים יותר (כמו ארון הזזה) וארונות גדולים יותר.
 • הרכבת שידות  ומזנונים – אנחנו מרכיבים שידות ומזנונים מסוגים שונים מקטנים עד אחד באורך של הסלון. וכמובן ככל שיש יותר מגירות והמזנון או שידה גדולים וארוכים יותר כך גם המחיר יעלה.
 • הרכבת שולחן – יש הרבה סוגים של שולחנות לפעמים ההרכבה יכולה להיות קשה כמו לבנות לגו ולפעמים זה יכול להיות יותר פשוט כמו לחבר כמה רגליים ואולי גלגלים וגם יכולים להיות חלקים זזים כמו מסילות למשהו שאמור לזוז אז פה גם המחיר יעלה בהתאם לזמן.
 • הרכבת ספה – הספה זה מה שרואים לרוב כשנכנסים לבית ולסלון ולפעמים אנחנו פשוט רוצים לקפוץ וללכת לישון, או שאתם בן אדם שתמיד יש לו אנשים בבית ככה שאתם מושיבים את כולם על הספה אז כמובן שיש כמה סוגים של ספות כאלה קטנות ל2 אנשים יושבים ויש כאלו ענקיות נפתחות עם מגירות ולפי זה גם נע המחיר בהתאם.
הרכבת רהיטים

הרכבת רהיטים אצל איוון הנדימן

אז כמובן נשאלת השאלה למה דווקא לבחור בנו? אז  הינה כמה סיבות ללמה דווקא לבחור אותנו:

 • האמינות שלנו – אנחנו תמיד נגיד לכם את האמת ומרכיב בדיוק כפי שאנחנו מבטיחים.
 • המקצועיות שלנו – כל רהיט וכל מה שנעשה לכם יבוצע במלוא המקצועיות ללא יוצא מן הכלל וכל החלקים הקטנים והזזים וכל מה שצריך חיזוק אקסטרה נחזק כך שאפילו לא תחשבו על איך הורכב הרהיט ולא תהיה לכם בעיה איתו שנגרמה בגלל ההרכבה.
 • הניסיון שלנו – הנגרים שלנו הם מקצוענים בעלי ניסיון רב בהרכבת רהיטים שונים.
 • היחס שלנו – כמובן שאפשר לבוא לעשות עבודה מקצועית בלי חיוך בשקט ומשם להמשיך אך למה שלא יבוא נגר עם חיוך ואם תרצו תוכלו להפוך את הרכבת הרהיטים הזו למשהו שבמקום לחכות למתי זה יגמר אלה להעביר את הזמן בזמן ההרכבה.

לקוחות ממליצים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!