שירות הרכבות מקצועי

הרכבת רהיטי איקאה

לקבלת הצעת מחיר התקשרו

הרכבת רהיטי איקאה

אז הלכתם לאיקאה וקניתם רהיט כלשהו. עכשיו מה? הרהיט היה יפה בחנות אבל עכשיו יש לכם קופסא עם חלקים וספר הוראות הרכבה. אז פתחתם את ההוראות אבל אתם לא בדיוק מבינים מה רוצים שתעשו אז מה עושים אחר כך? כמובן שכדי להזמין מרכיב רהיטים מומחה שירכיב לכם את הרהיט מהר ובמקצועיות רבה. והינה אנחנו נכנסים לתמונה, הנגרים שלנו יבואו וירכיבו כל רהיט שתירצו בשיא המקצועיות במהירות.

הרכבת רהיטי איקאה

פרמטרים למחיר של הרכבת רהיטי איקאה

צריכים הנדימן אבל אין לכם מושג כמה זה עולה? אז בואו ננסה שלב שלב להבין מה יכול להשפיע על מחיר הרכבת הרהיטים

  1. מורכבות הרכבת הרהיט – כמובן ששכל שהרהיט מורכב יותר ויש בו יותר חלקים(מגירות, תאים, חלקים זזים וכו') וקשה יותר להרכבה כך ייקח יותר זמן להרכיב אותו ויהיה צריך יותר השקעה על כל פרט
  2. החדר בו מורכבים הרהיטים – אם סביבת העבודה של ההנדימן מלאה ברהיטים אחרים או דברים שלוקחים מקום מסביבת העבודה כך יהיה קשה יותר להרכיב את הרהיט במקום קטן יותר ולכן מאוד מומלץ אם הרהיט גדול אז לפנות את החדר כמה שאפשר וזה ישפיע על המחיר לטובה! כן כן שמעתם נכון המחיר ירד אם תפנו את החדר במידה וזה מפריע.
  3. מצבו של הרהיט – אם הרהיט ישן יד שניה או קצת שבור ודרוש תיקון או סידור אז כמובן שזה ישפיע על המחיר. עוד דבר שמשפיע במידה רבה על המחיר זה הוראות הרכבה כיוון שזה מקל על ההרכבה במידה רבה מאוד!
  4. החומר ממנו מורכב הרהיט – כמובן שאם הרהיט עשוי ממשהו כמו זכוכית אז זה יצטרך זהירות אקסטרה כיוון שאנחנו לא רוצים להרוס שום דבר ונעשה את זה בצורה מקצועית ועדינה ולכן זה ייקח יותר זמן להרכיב את הרהיט
הרכבת רהיטי איקאה

הרכבת רהיטי איקאה אצל איוון 

אז למה לבחור דווקא אותנו כשאר אתם רוצים הרכבת רהיטים אז יש לכך כמה סיבות:

  • האמינות שלנו – אנחנו תמיד נגיד לכם את האמת ומרכיב בדיוק כפי שאנחנו מבטיחים.
  • המקצועיות שלנו – כל רהיט וכל מה שנעשה לכם יבוצע במלוא המקצועיות ללא יוצא מן הכלל וכל החלקים הקטנים והזזים וכל מה שצריך חיזוק אקסטרה נחזק כך שאפילו לא תחשבו על איך הורכב הרהיט ולא תהיה לכם בעיה איתו שנגרמה בגלל ההרכבה.
  • הניסיון שלנו – הנגרים שלנו הם מקצוענים בעלי ניסיון רב בהרכבת רהיטים שונים.
  • היחס שלנו – כמובן שאפשר לבוא לעשות עבודה מקצועית בלי חיוך בשקט ומשם להמשיך אך למה שלא יבוא נגר עם חיוך ואם תרצו תוכלו להפוך את הרכבת הרהיטים הזו למשהו שבמקום לחכות למתי זה יגמר אלה להעביר את הזמן בזמן ההרכבה.

לקוחות ממליצים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!