שירות הרכבות מקצועי

הרכבת רהיטים

לקבלת הצעת מחיר התקשרו

הרכבת רהיטים 
מחפשים הנדימן שירכיב לכם את הרהיטים בצורה מקצועית וטובה? אז הגעתם למקום הנכון אנחנו באיוון הנדימן מציעים לכם הנדימן מקצועי, טוב ובעל ניסיון רחב בהרכבת סוגי רהיטים שונים.

תליית מדפים

איזה סוגי הרכבת רהיטים אנו מבצעים

אז כמובן קיימים סוגי רהיטים שונים ואנחנו נשמח לעזור לכם להרכיב כל סוג שתירצו בצורה מקצועית וטובה

וכמובן שזה יתבצע על ידי מקצוען בעל ניסיון. אז בואו נדבר על הרהיטים שאנחנו מרכיבים לרוב.

  • הרכבת ארונות – ברור וכפי שיש לנו דף על זה אנחנו מרכיבים ארונות מסוגים שונים דלת אחת, 2 דלתות וארון הזזה. מחיר ההרכבה כמובן יהיה מושפע על ידי ארונות מורכבים יותר (כמו ארון הזזה) וארונות גדולים יותר.
  • הרכבת שידות  ומזנונים – אנחנו מרכיבים שידות ומזנונים מסוגים שונים מקטנים עד אחד באורך של הסלון. וכמובן ככל שיש יותר מגירות והמזנון או שידה גדולים וארוכים יותר כך גם המחיר יעלה.
  • הרכבת שולחן – יש הרבה סוגים של שולחנות לפעמים ההרכבה יכולה להיות קשה כמו לבנות לגו ולפעמים זה יכול להיות יותר פשוט כמו לחבר כמה רגליים ואולי גלגלים וגם יכולים להיות חלקים זזים כמו מסילות למשהו שאמור לזוז אז פה גם המחיר יעלה בהתאם לזמן.
  • הרכבת ספה – הספה זה מה שרואים לרוב כשנכנסים לבית ולסלון ולפעמים אנחנו פשוט רוצים לקפוץ וללכת לישון, או שאתם בן אדם שתמיד יש לו אנשים בבית ככה שאתם מושיבים את כולם על הספה אז כמובן שיש כמה סוגים של ספות כאלה קטנות ל2 אנשים יושבים ויש כאלו ענקיות נפתחות עם מגירות ולפי זה גם נע המחיר בהתאם.

 

תליית מדפים

הרכבת רהיטים למה דווקא אצלנו

אז בסוף הבנתם שאתם צריכים    הנדימן מקצועי להרכבת רהיטים אז בואו נראה כמה סיבות ללמה לקרוא דווקא לנו ולא הנדימנים אחרים:

  • האמינות שלנו – אנחנו תמיד נגיד לכם את האמת ונתלה לכם את המדף בדיוק כפי שאנחנו מבטיחים.
  • המקצועיות שלנו – כל מדף וכל מה שנעשה לכם יבוצע במלוא המקצועיות ללא יוצא מן הכלל וכל החלקים הקטנים והזזים וכל מה שצריך חיזוק אקסטרה נחזק כך שאפילו לא תחשבו על איך הורכב הרהיט ולא תהיה לכם בעיה איתו שנגרמה בגלל התליה והמדף יחזיק שנים רבות.
  • הניסיון שלנו – הנגרים שלנו הם מקצוענים בעלי ניסיון רב בתליית מדפים שונים.
  • היחס שלנו – כמובן שאפשר לבוא לעשות עבודה מקצועית בלי חיוך בשקט ומשם להמשיך אך למה שלא יבוא נגר עם חיוך ואם תרצו תוכלו להפוך את תליית המדף הקצרה הזו למשהו שבמקום לחכות למתי זה יגמר אלה להעביר את הזמן בזמן התליה.

לקוחות ממליצים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!